Goliński Kancelaria

ul. Żeromskiego 19/1, 65-066 Zielona Góra

telefon: 0 68 329 92 46, 0 68 329 92 48
fax: 0 68 420 08 38
e-mail: kancelaria@legal-gk.com

Kancelaria znajduje się w centrum Zielonej Góry na deptaku, w zabytkowej kamienicy, w dogodnym położeniu – w pobliżu sądów i urzędów.

adwokat Adam Goliński
e-mail: a.golinski@legal-gk.com

adwokat Paweł Dąbek
e-mail: p.dabek@legal-gk.com

adwokat Aleksandra Galicka
e-mail: a.galicka@legal-gk.com

adwokat Grzegorz Rudnicki
e-mail: g.rudnicki@legal-gk.com

adwokat Patricia Turczyńska
e-mail: p.turczynska@legal-gk.com

radca prawny Magdalena Matkowska-Jaroni
e-mail: m.matkowska@legal-gk.com

radca prawny Marta Milczarek
e-mail: m.milczarek@legal-gk.com

radca prawny Natalia Makarewicz
e-mail: n.makarewicz@legal-gk.com

radca prawny Marzena Mazur
e-mail: marzena.mazur@legal-gk.com

aplikant radcowski Maciej Pląder
e-mail: m.plader@legal-gk.com

prawnik Marta Mazur
e-mail: m.mazur@legal-gk.com

prawnik Jakub Mrożek
e-mail: j.mrozek@legal-gk.com

kierownik sekretariatu Agnieszka Guzik
e-mail: a.guzik@legal-gk.com

 

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.